• Ponad 20 lat na rynku!
  • Ponad 15 000 produktów
  • Zamówienia złożone do godz. 12:00 realizowane są tego samego dnia!
Szafy sterownicze i osprzęt łączeniowy Szafy sterownicze i osprzęt łączeniowy
12.11.2019

Pełna gama szaf elektrycznych firmy Eldon

Eldon to szwedzka firma o ponad 90-letniej tradycji. Jej produkty to bezkompromisowa jakość, wyjątkowe wzornictwo oraz szybkość montażu. Szafy elektryczne powstają w Europie, na w pełni zrobotyzowanych liniach produkcyjnych. Dzięki wprowadzeniu odpowiedniego systemu zarządzania czas dostawy skrócono do minimum. Magazyn w Warszawie
to gwarancja dostępności najbardziej popularnych produktów w 24 godziny.

Firma Eldon stawia sobie za cel jak najlepsze spełnianie wymagań klientów zarówno tych z rynku przemysłowego, jak i budowlanego. Producent koncentruje się na szybkim montażu, optymalnej ochronie i atrakcyjnym wzornictwie, co przyczynia się do tworzenia obudów dopasowanych do różnych zastosowań oraz warunków. Asortyment jest bardzo obszerny – obejmuje obudowy stojące podłogowe i naścienne, ze stali lakierowanej proszkowo, stali nierdzewnej, aluminium, a także z tworzyw sztucznych. Ofertę uzupełniają produkty do zarządzania temperaturą: systemy klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i antykondensacji oraz elementy ich sterowania. Gama akcesoriów obejmuje elementy oświetlenia, gniazda, kieszenie na dokumentację, pulpity pod laptopy, profile, systemy szyn zbiorczych, a nawet lakiery. 

Nasi klienci mogą też liczyć na wsparcie techniczne ze strony producenta – biblioteki do EPLAN-u, instrukcje montażu (także w postaci filmów animowanych) czy program Thermal Management Software. Umożliwia on właściwy dobór elementów wentylacji, klimatyzacji lub ogrzewania szafy zależnie od temperatury otoczenia oraz zainstalowanych wewnątrz komponentów. 

Poza niezwykle szeroką gamą standardowych szaf i obudów firma Eldon ma również w ofercie szafki przeznaczone do przemysłu naftowo-gazowego, szafki spełniające normy EMS, a także „hygienic design” do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. 

Ponadto producent oferuje swoim klientom produkty wykonane według indywidualnych wymagań, począwszy od wykonania otworowań, montażu profili, aż do obudów o specjalnych wymiarach. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą produktów: ELDON – Przegląd produktów

Wsparcie techniczne
Andrzej Kalata

Business Area Manager STEROWANIE

+48 602 551 088

Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

22 863 27 22

Wyślij e-mail