| Gniazdo lampy | BA15d |
|---|---|
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba opcjonalnych modułów | 1 szt |
| Masa | 35 g |
| Max. temperatura pracy | 60 °C |
| Min. temperatura pracy | -30 °C |
| Montaż | Poziomy |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
Auer Signal – jeden z wiodących światowych producentów urządzeń sygnalizacyjnych i ostrzegawczych, w 2025 roku wprowadza na rynek nową linię produktów, Smart Signaling 50.
Lampy Sangel z serii DualLight zapewniają wysokiej jakości białe światło LED do oświetlenia maszyny oraz jednoczesną sygnalizację stanu przy wykorzystaniu diod LED RGB. Zwiększa to nie tylko wydajność, ale także poprawia bezpieczeństwo w miejscu pracy.
Szukasz lamp ostrzegawczych, które oferują intensywne światło, doskonałe rozproszenie oraz wysoki stopień ochrony IP? Lampy serii Q Auer Signal to idealny wybór.
Ze swoją wyjątkową jasnością i mnogością dodatkowych funkcji, Modul Perfect 70 PC7 marki Auer jest najlepszą i najbardziej przyszłościową wieżą sygnalizacyjną na rynku.
Lampy LED marki SANGEL charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami światła, długą żywotnością oraz dedykowane są do pracy w ciężkich warunkach środowiska. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz nowoczesnego wzornictwa spełniają najwyższe wymagania klientów.
Nowa seria R lamp LED firmy Auer Signal to nie tylko najjaśniejsza lampa LED w swojej kategorii, to także niewiarygodny zakres możliwości.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Masa | Montaż | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|
BHW Cokół do montażu poziomego
Nr produktu:
820520900
Skopiowano
|
35 g
|
Poziomy
|
|
||
BVW Cokół do pionowego montażu naściennego
Nr produktu:
820530900
Skopiowano
|
50 g
|
Pionowy
|
|
Wybierz wariant produktu z listy