Profil firmy

OEM Automatic Polska jest częścią koncernu OEM International, którego siedziba i centrum logistyczne znajdują się w szwedzkim Tranås. OEM International powstał w 1974 roku, zatrudnia obecnie 872 pracowników i posiada 34 oddziałów w 14 krajach. Spółka notowana jest na giełdzie w Sztokholmie od 1983 roku.

Na rynku polskim jesteśmy obecni od roku 1998. Nasza oferta skierowana jest do producentów oraz użytkowników maszyn, szaf sterowniczych i rozdzielnic, integratorów systemów automatyki oraz odbiorców komponentów elektronicznych.
Jej wyjątkowość wynika z połączenia wysokiej jakości produktów, profesjonalnej obsługi i specjalistycznej wiedzy zatrudnianych przez nas specjalistów produktowych i inżynierów sprzedaży. 
Naszymi atutami są: doświadczenie i znajomość lokalnego rynku, know-how oraz wysoki poziom wiedzy o produktach i aplikacjach, efektywna logistyka, aktywne wsparcie systemowe na poziomie projektowania i wdrażania, a także wysokiej jakości materiały marketingowe i informacyjne.

Naszym najważniejszym celem jest budowanie długotrwałych i silnych relacji z naszymi Dostawcami i Klientami.

 

 

Podjęcie przez producentów współpracy z OEM Automatic oznacza sojusz z silnym, wiodącym na rynku partnerem, który z każdym rokiem powiększa liczbę stałych Klientów. Klienci za pośrednictwem solidnego, lokalnego dystrybutora zyskują dostęp do szerokiej oferty produktów i rozwiązań dostarczanych przez sprawdzonych producentów.

Producenci

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi producentami – liderami w branży. Jako lokalny dystrybutor, ponoszący pełną odpowiedzialność za prowadzoną sprzedaż, możemy przedstawić Klientom niezwykle szeroką ofertę, ponad 10 tysięcy produktów, dostarczanych przez 140 dostawców.

Inżynierowie sprzedaży

Doskonale znający wszystkie oferowane w swych działach produkty, inżynierowie sprzedaży ściśle współpracują z Klientami, pomagając im w znalezieniu optymalnych rozwiązań zarówno z komercyjnego, jak i technicznego punktu widzenia.

Menadżerowie produktów

Zatrudniani przez nas menadżerowie produktów posiadają wysoki poziom wiedzy technicznej dotyczący oferowanych artykułów i aplikacji. Wynika to z bezpośredniej i regularnej współpracy z producentami i ich działami rozwoju. Są oni niejako wewnętrznymi przedstawicielami producentów w OEM Automatic.

Dział obsługi Klienta

Pozostający do Państwa dyspozycji dział obsługi Klienta sprawnie i precyzyjnie informuje o przewidywanym terminie dostawy i cenach produktów, a także udziela wsparcia w kwestiach dotyczących realizacji zamówień.

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail