OEM Sygnalista

Nasza firma dąży do utrzymania przejrzystego klimatu biznesowego i wysokiej etyki biznesowej. Cenimy bezpieczeństwo i szacunek wszystkich osób, na które wpływa nasza działalność. Odgrywają Państwo kluczową rolę w naszym sukcesie.

Nasza usługa zgłaszania nieprawidłowości

Usługa sygnalizowania nieprawidłowości to system wczesnego ostrzegania mający na celu minimalizowanie ryzyka. Jest to ważne narzędzie służące wspieraniu wysokich standardów etycznych oraz utrzymaniu zaufania klientów i społeczeństwa do nas.

Usługę sygnalizowania nieprawidłowości można wykorzystać, aby ostrzec nas o poważnych zagrożeniach związanych z niewłaściwym postępowaniem, które mogą mieć wpływ na firmę OEM Automatic lub jej pracowników, firmy z którymi współpracujemy, a także na społeczeństwo lub środowisko. 
 
Wysyłając zgłoszenie nie muszą Państwo załączać dowodów na swoje podejrzenia, ale wszystkie informacje muszą być przekazywane w dobrej wierze.

Po kliknięciu w umieszczony obok przycisk „SYGNALIZUJ” nastąpi przeniesienie na stronę firmy Qnister (www.qnister.com) – świadczącej usługę sygnalizowania nieprawidłowości dla grupy OEM. Kanał komunikacji jest szyfrowany, chroniony hasłem i zapewnia pełną anonimowość. Interfejs serwisu Qnister jest w języku angielskim, zgłoszenie może być napisane w języku polskim.

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail