Logistyka

Precyzja i terminowość dostaw jest jednym z naszych podstawowych priorytetów. Stale rozwijamy nasz system logistyczny, aby zagwarantować możliwie najlepszy poziom usług. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że właściwy produkt dotrze do nich w odpowiednim czasie, a dostawa odbędzie się w preferowany przez nich sposób.

Nasze centrum logistyczne mieści się w szwedzkiej miejscowości Tranås. Magazyn główny znajduje się w Warszawie, dzięki czemu sprawnie obsługujemy zamówienia Klientów z całej Polski. Jeśli zamówienie zostaje złożone do godziny 12:00, towar jest wysyłany z magazynu jeszcze tego samego dnia, by w większości przypadków trafić do Klienta już nazajutrz.

Spersonalizowane rozwiązania

Jesteśmy specjalistyczną firmą, której celem jest dostarczanie Klientom optymalnych rozwiązań. Oprócz oferty standardowej, możemy zaoferować także dostawy pozakatalogowych komponentów produkowanych przez naszych dostawców na indywidualne zamówienie Klientów.
Dodatkowo, posiadamy własne zaplecze  techniczne, które umożliwia nam dostosowanie produktów do potrzeb Klientów, tak aby otrzymali produkt „szyty na miarę”.

Sprawny system reklamacji

Niestety nie można uniknąć całkowicie reklamacji, ich obsługa to prawdziwy sprawdzian dla firmy. W trosce o podniesienie poziomu obsługi klienta wprowadziliśmy nowy system zarządzania reklamacjami. Jego wdrożenie usprawnia  proces rejestracji i rozpatrzenia zdarzenia, jednocześnie skłania nas do stałego doskonalenia się i rozwoju. 
Kolejną inwestycją była zmiana  systemu składowania towarów na magazynie. Zainstalowaliśmy wertykalne regały windowe Shuttle-XP, co przyniosło wymierne korzyści firmie i Klientom: pozyskanie cennej powierzchni i zabezpieczenie składu, usprawnienie procesu i eliminację błędów kompletacji zamówień.

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail