Opublikowane 2022-05-05

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

Dział Maszyn OEM Automatic ma przyjemność zaprosić Państwa do Trzebnicy na odbywającą się w dniu 18 maja konferencję poświęconą zagadnieniom utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

Tak jak ewoluuje rynek, tak zmieniają się narzędzia oraz strategie działania specjalistów utrzymania ruchu. Utrzymanie zdolności produkcyjnych na najwyższym poziomie wymaga sięgania po innowacje oraz nabywania nowych umiejętności i fachowej wiedzy. Motywem przewodnim Konferencji Technicznej „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” jest doskonalenie działów UR w taki sposób, by kompleksowe zarządzanie majątkiem technicznym firmy i pracą służby utrzymania ruchu było zrozumiałe, sprawne oraz jak najmniej skomplikowane. 

W konferencji i warsztatach udział weźmie Dział Maszyn OEM Automatic. Zaprezentujemy najnowsze standardy oferowane przez naszych dostawców oraz podzielimy się wiedzą i doświadczeniem na temat optymalizacji procesów i rozwiązań mających na celu wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego.

Pełny program konferencji dostępny jest na stronie organizatora: PROGRAM KONFERENCJI I WARSZTATÓW

Formularz rejestracji (wymagany do bezpłatnego udziału w konferencji): REJESTRACJA

Z życia firmy
Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail