Młodszy księgowy

Dział finansowy OEM Automatic poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy księgowy.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • Wyjaśnianie płatności oraz kompensat
  • Kontrola zapisów kont rozrachunkowych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Windykacja należności przeterminowanych
  • Wysyłanie monitów do Klienta
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby windykacji
  • Przekazywanie spraw do postępowania sądowego i do windykacji zewnętrznej
  • Bieżące prace zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • Pracy stacjonarnej w biurze w Warszawie
  • Doświadczenia w księgowości
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Asertywności
  • Umiejętności analizy danych finansowych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomośc programu SAP

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej i rozwijającej się branży dystrybucji komponentów automatyki i elektronicznych
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia: komputer, telefon
  • Wsparcie merytoryczne oraz szkolenia
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną ENELMED  oraz kartę Multisport Plus

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [email protected]. W tytule e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
W treści aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr. 133 poz.883).

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail