Specjalista ds. produktów – Dział Sterowania

Dział Sterowania poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. produktów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Aktualizacja oferty produktowej na stronie internetowej
  • Przygotowywanie publikacji technicznych
  • Analiza rynku - poszukiwanie nowych klientów oraz dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka, elektronika, itp.),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność
  • Zorientowanie na klienta
  • Zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Gotowość odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Umowa o pracę (dla studentów ostatniego roku możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin)
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [email protected]. W tytule prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr. 133 poz.883)

Wsparcie techniczne
Andrzej Kalata

Business Area Manager STEROWANIE

+48 602 551 088 +48 602 551 088

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22