Magazynier/Logistyk

Dział Logistyki poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier/Logistyk.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towaru
  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Inwentaryzacja
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Sumienność, dokładność, chęć i motywacja do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [email protected]. W tytule e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr. 133 poz.883)

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail