MOTECK
MD120 to ciche i wydajne siłowniki o maksymalnym obciążeniu do 12000N, zaprojektowane z myślą o łóżkach medycznych i urządzeniach opieki zdrowotnej.
Opcje:
- Tylko pchanie (mechaniczne / elektryczne)
- Ręczne zwolnienie MR3
- Możliwość obrócenia tylnego uchwytu montażowego o 90°
- IPX6
Główne aplikacje: łóżka medyczne, urządzenia opieki zdrowotnej.
| Cykl pracy | 10 % |
|---|---|
| Dostawca | MOTECK |
| Maksymalna siła ciągnąca | 6000 N |
| Maksymalna siła pchająca | 12000 N |
| Maksymalny skok | 400 mm |
| Max. temperatura pracy | 40 °C |
| Min. temperatura pracy | 5 °C |
| Minimalny skok | 100 mm |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24 V DC |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Prędkość maksymalna | 6,3 mm/s |
| Stopień ochrony IP | IPX4, IPX6 |
MD120 to ciche i wydajne siłowniki o maksymalnym obciążeniu do 12000N, zaprojektowane z myślą o łóżkach medycznych i urządzeniach opieki zdrowotnej.
Opcje:
- Tylko pchanie (mechaniczne / elektryczne)
- Ręczne zwolnienie MR3
- Możliwość obrócenia tylnego uchwytu montażowego o 90°
- IPX6
Główne aplikacje: łóżka medyczne, urządzenia opieki zdrowotnej.
Firma Moteck wprowadziła do swojej oferty serię siłowników o oznaczeniu MK32, która mimo podobieństwa do popularnej serii LD3, pod wieloma względami ją przewyższa.
Seria MKS1 to najmniejsze siłowniki z dotychczasowej oferty firmy Moteck. Mimo prostej budowy, charakteryzują się wysokim stopniem szczelności statycznej – IP56.
LD3 to popularna seria kompaktowych siłowników elektrycznych, na napięcie 12 V i 24 V DC, o bardzo szerokim zastosowaniu. Mogą odpowiadać zarówno za ryglowanie ruchomego elementu w urządzeniu, jak i przemieszczanie ładunków.
Seria elektromagnesów ERC firmy Nafsa charakteryzuje się pracą dwustronnego działania (push/pull) i jest bardzo często stosowana przez producentów różnego rodzaju systemów sortujących.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Prędkość maksymalna | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Nr produktu:
MD120-24-E8-XXX.XXX-XXX0GXX
Skopiowano
|
6,3 mm/s
|
|
||
Nr produktu:
MD120-24-F8-XXX.XXX-XXX0GXX
Skopiowano
|
6,9 mm/s
|
|
Wybierz wariant produktu z listy