| Długość przewodu | 2000 mm |
|---|---|
| Histereza maks. | 2 mm |
| Kabel | 3x0,75 mm², czarny - neutralny, brązowy - NC, niebieski - NO |
| Max. temperatura pracy | 70 °C |
| Min. temperatura pracy | -5 °C |
| Napięcie maksymalne | 250 V |
| Prąd nominalny przy 250 V AC | 5 A |
| Siła całkowita min. | 35 N |
|---|---|
| Siła zwalniająca Min. | 15 N |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Trwałość mechaniczna | 10^6 operacji |
| Typ styków | Styk przełączny |
| Znamionowy krótkotrwały prąd cieplny | 12 A |
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.
CrossBoard 800 A firmy Wöhner to modułowy system dystrybucji energii prądu przemiennego przeznaczony do przemysłowych rozdzielnic elektrycznych. Można go traktować jak szynę główną i wszystkie jej komponenty w jednym systemie, gotową do szybkiego montażu.
Klawiatury MKBE87 i MKBL107 firmy NSI zostały zaprojektowane jako rozwiązania klasy MIL-SPEC, przeznaczone do pracy w środowiskach o wysokim poziomie obciążeń mechanicznych, klimatycznych i elektromagnetycznych.
Skanery z rodziny Datalogic Powerscan 9600 to najwyższej klasy przemysłowe, ręczne skanery kodów kreskowych, występujące obecnie na rynku.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Histereza maks. | Kabel | Siła całkowita min. | Siła zwalniająca Min. | Stopień ochrony IP | Trwałość mechaniczna | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wylacznik krancowy 83731 NO+NC
Nr produktu:
83731310
Skopiowano
|
2 mm
|
3x0,75 mm², czarny - neutralny, brązowy - NC, niebieski - NO
|
35 N
|
15 N
|
IP66
|
10^6 operacji
|
|
||
Wyłącznik krańcowy 83732 z trzpieniem i rolką NO+NC
Nr produktu:
83732327
Skopiowano
|
2 mm
|
3x0,75 mm², czarny - neutralny, brązowy - NC, niebieski NO
|
35 N
|
15 N
|
IP56
|
10^6 cykli
|
|
||
Wyłącznik krańcowy 83733 NO+NC 2m
Nr produktu:
83733310
Skopiowano
|
1,5 mm
|
3x0,75 mm², czarny neutralny, brązowy NC, niebieski NO
|
25 N
|
6 N
|
IP56
|
10^6 cykli
|
|
Wybierz wariant produktu z listy