HARTING
Małe złącze uniwersalne, do niskich napięć, do zastosowań w środowiskach przemysłowych.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Liczba pinów | 3 |
| Materiał | Poliwęglan |
| Max. przekrój | 1,5 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Number of poles | 3 |
|---|---|
| Podłączenie | Przyłącze śrubowe |
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,75 mm² |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rozmiar | 3A |
| Typ | Męskie |
Małe złącze uniwersalne, do niskich napięć, do zastosowań w środowiskach przemysłowych.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Max. przekrój | Podłączenie | Powierzchnia ołowiu min. | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wkładka męska Han 3A-STI śrubowe
Nr produktu:
09200032611
Skopiowano
|
1,5 mm²
|
Przyłącze śrubowe
|
0,75 mm²
|
Męskie
|
|
||
Wkładka żeńska Han 3A-BU-S śrubowe
Nr produktu:
09200032711
Skopiowano
|
1,5 mm²
|
Przyłącze śrubowe
|
0,75 mm²
|
Żeńskie
|
|
||
|
Wkładka męska Han 3A Q-L
Nr produktu:
09200032633
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Męskie
|
|
||
|
Wkładka żeńska Han 3A-F Q-L
Nr produktu:
09200032733
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy