BROOKS INSTRUMENT
Produkty marki Brooks Instrument nadają się do zastosowań zarówno przemysłowych jak i laboratoryjnych czy akademickich. Spośród nich można wyróżnić serię SLAMf cechującą się długotrwałą stabilnością, dokładność bazującą na precyzyjnych metodach metrologicznych czy dużą liczbą możliwych wejść lub wyjść dla komunikacji urządzenia.
Seria SLAMf zapewnia wysoce konfigurowalne rozwiązanie opartą na architekturze modułowej.
| Czas odpowiedzi | <1s, dog <3s ved flow over 100l/min |
|---|---|
| Dopuszczenia | ATEX, EX, II 3 G EEx nA II T4 and II 3D T 135 C per EN 60079-15: 2003 and EN 50281-1-1: 1998 + A1, KEMA 04ATEX1241 X II3G EEx nA II T4 per EN 60070-15: 2003, PED |
| Materiał części stykających się z medium | Stal nierdzewna 316 Ti |
| Materiał o-ringu | Buna, EPDM, Kalrez, PTFE, Witon |
| Materiał podłączenia | Stal nierdzewna 316 |
| Materiał uszczelnienia | Buna, EPDM, Kalrez, PTFE, Witon |
| Max. temperatura medium | 65 °C |
| Max. zakresu ciśnienia | 300 bar |
| Max. zakresu przepływu | 0,003-36000 l/min |
| Min. temperatura medium | 5 °C |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Napięcie zasilania DC max. | 27 V DC |
| Napięcie zasilania DC min. | 13,5 V DC |
| Połączenie elektryczne | Podłączenie elektryczne |
| Powtarzalność | 0,2% S.P. |
| Przeciek zewnętrzny | 1x10-9 atm cc/sec He |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
Produkty marki Brooks Instrument nadają się do zastosowań zarówno przemysłowych jak i laboratoryjnych czy akademickich. Spośród nich można wyróżnić serię SLAMf cechującą się długotrwałą stabilnością, dokładność bazującą na precyzyjnych metodach metrologicznych czy dużą liczbą możliwych wejść lub wyjść dla komunikacji urządzenia.
Seria SLAMf zapewnia wysoce konfigurowalne rozwiązanie opartą na architekturze modułowej.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.