Uprzejmie informujemy, że 3 kwietnia 2026 (Wielki Piątek) nasze biura pracują do godz. 12.30.
W tym dniu nie będą odbywały się wysyłki towarów.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
| Dopuszczenia | VDE, BWB |
|---|---|
| Dynamiczny promień gięcia ±10 % | 50 |
| Masa/m | 0,053 |
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Max. temperatura pracy | 250 °C |
| Min. temperatura pracy | -50 °C |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Statyczny promień gięcia ±10 % | 20 |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
|---|---|
| Type | SPR-AS |
| Wielkość opakowania | 50 m |
| Wolny od halogenu | Tak |
| Wymiar peszla AD | 10 |
| Wymiar wewnętrzny | 8 mm |
| Wymiar zewnętrzny | 10 mm |
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.
CrossBoard 800 A firmy Wöhner to modułowy system dystrybucji energii prądu przemiennego przeznaczony do przemysłowych rozdzielnic elektrycznych. Można go traktować jak szynę główną i wszystkie jej komponenty w jednym systemie, gotową do szybkiego montażu.
Klawiatury MKBE87 i MKBL107 firmy NSI zostały zaprojektowane jako rozwiązania klasy MIL-SPEC, przeznaczone do pracy w środowiskach o wysokim poziomie obciążeń mechanicznych, klimatycznych i elektromagnetycznych.
Skanery z rodziny Datalogic Powerscan 9600 to najwyższej klasy przemysłowe, ręczne skanery kodów kreskowych, występujące obecnie na rynku.
Cyfrowe manometry firmy WIKA łączą nowoczesną technologię z praktycznymi funkcjami, takimi jak wysoka rozdzielczość mierzonych wartości, możliwość rejestracji danych oraz ich bezprzewodowa transmisja.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Dynamiczny promień gięcia ±10 % | Masa/m | Statyczny promień gięcia ±10 % | Stopień ochrony IP | Wielkość opakowania | Wymiar peszla AD | Wymiar wewnętrzny | Wymiar zewnętrzny | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Peszel stalowy SPR-AS AD10
Nr produktu:
1010.111.008
Skopiowano
|
50
|
0,053
|
20
|
IP40
|
50 m
|
10
|
8 mm
|
10 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD14
Nr produktu:
1010.111.011
Skopiowano
|
70
|
0,119
|
28
|
IP40
|
50 m
|
14
|
11 mm
|
14 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD17
Nr produktu:
1010.111.014
Skopiowano
|
75
|
0,14
|
30
|
IP40
|
50 m
|
17
|
14 mm
|
17 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD19
Nr produktu:
1010.111.016
Skopiowano
|
90
|
0,15
|
35
|
IP40
|
50 m
|
19
|
16 mm
|
19 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD21
Nr produktu:
1010.111.018
Skopiowano
|
100
|
0,21
|
40
|
IP40
|
50 m
|
21
|
18 mm
|
21 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD27
Nr produktu:
1010.111.023
Skopiowano
|
120
|
0,26
|
48
|
IP40
|
50 m
|
27
|
23 mm
|
27 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD36
Nr produktu:
1010.111.031
Skopiowano
|
150
|
0,48
|
60
|
IP40
|
25 m
|
36
|
31 mm
|
36 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD45
Nr produktu:
1010.111.040
Skopiowano
|
205
|
0,62
|
82
|
|
25 m
|
45
|
40 mm
|
45 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-AS AD56
Nr produktu:
1010.111.051
Skopiowano
|
250
|
0,8
|
100
|
IP40
|
25 m
|
56
|
51 mm
|
56 mm
|
|
Wybierz wariant produktu z listy