Uprzejmie informujemy, że 3 kwietnia 2026 (Wielki Piątek) nasze biura pracują do godz. 12.30.
W tym dniu nie będą odbywały się wysyłki towarów.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
| Dopuszczenia | VDE |
|---|---|
| Dynamiczny promień gięcia ±10 % | 95 |
| Kolor | Niebieski metalik |
| Masa/m | 0,12 |
| Materiał | Stal ocynkowana, Powłoka poliuretanowa |
| Max. temperatura pracy | 100 °C |
| Min. temperatura pracy | -50 °C |
| Ognioodporność | UL94-V2 |
| Statyczny promień gięcia ±10 % | 37 |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Type | SPR-PU-AS |
| Wielkość opakowania | 50 m |
| Wymiar peszla AD | 14 |
| Wymiar wewnętrzny | 10 mm |
| Wymiar zewnętrzny | 14 mm |
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.
CrossBoard 800 A firmy Wöhner to modułowy system dystrybucji energii prądu przemiennego przeznaczony do przemysłowych rozdzielnic elektrycznych. Można go traktować jak szynę główną i wszystkie jej komponenty w jednym systemie, gotową do szybkiego montażu.
Klawiatury MKBE87 i MKBL107 firmy NSI zostały zaprojektowane jako rozwiązania klasy MIL-SPEC, przeznaczone do pracy w środowiskach o wysokim poziomie obciążeń mechanicznych, klimatycznych i elektromagnetycznych.
Skanery z rodziny Datalogic Powerscan 9600 to najwyższej klasy przemysłowe, ręczne skanery kodów kreskowych, występujące obecnie na rynku.
Cyfrowe manometry firmy WIKA łączą nowoczesną technologię z praktycznymi funkcjami, takimi jak wysoka rozdzielczość mierzonych wartości, możliwość rejestracji danych oraz ich bezprzewodowa transmisja.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Dynamiczny promień gięcia ±10 % | Masa/m | Statyczny promień gięcia ±10 % | Stopień ochrony IP | Wielkość opakowania | Wymiar peszla AD | Wymiar wewnętrzny | Wymiar zewnętrzny | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 14
Nr produktu:
2210.711.010
Skopiowano
|
95
|
0,12
|
37
|
IP68
|
50 m
|
14
|
10 mm
|
14 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 17
Nr produktu:
2210.711.013
Skopiowano
|
115
|
0,15
|
45
|
IP68
|
50 m
|
17
|
13 mm
|
17 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 21
Nr produktu:
2210.711.017
Skopiowano
|
140
|
0,23
|
55
|
|
50 m
|
21
|
17 mm
|
21 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 27
Nr produktu:
2210.711.022
Skopiowano
|
150
|
0,32
|
60
|
IP68
|
50 m
|
27
|
22 mm
|
27 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 36
Nr produktu:
2210.711.029
Skopiowano
|
225
|
0,62
|
90
|
IP68
|
25 m
|
36
|
29 mm
|
36 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 45
Nr produktu:
2210.711.038
Skopiowano
|
300
|
0,72
|
120
|
IP68
|
25 m
|
45
|
38 mm
|
45 mm
|
|
||
|
Peszel stalowy SPR-PU-AS AD 56
Nr produktu:
2210.711.049
Skopiowano
|
325
|
0,9
|
130
|
IP68
|
25 m
|
56
|
49 mm
|
56 mm
|
|
Wybierz wariant produktu z listy