Opublikowane 2023-07-05

Serwis i kalibracja

Czy Twój proces składa się z różnych gazów, które są regulowane lub mierzone za pomocą przepływomierzy masowych? Czy dokładność tych przyrządów pomiarowych jest ważna dla procesu lub jakości produktu końcowego?

Zwykle wszystkie rodzaje przyrządów pomiarowych tracą z czasem pewną formę dokładności, dlatego ważne jest, aby kalibrować je w regularnych odstępach czasu. Niezależnie od marki przepływomierza gazu, regulatora, kalibratora itp., OEM Automatic oferuje wszystko, od prostej usługi kalibracji, w ramach której sprawdzasz, czy urządzenie działa prawidłowo, po bardziej zaawansowaną specjalistyczną kalibrację z powiązanymi certyfikatami. Możliwe jest również przeprowadzenie kalibracji zgodnie z normą ISO17025.

Akademia OEM

PROSTA PROCEDURA ZGŁASZANIA PRZEPŁYWOMIERZA 

Jeśli chcesz wysłać swój licznik, miernik czy regulator, skontaktuj się z nami, podając informacje na jego temat. Potrzebujemy: numeru seryjnego, gazu, ciśnienia roboczego, zakresu przepływu oraz ewentualnych uwag co do poprawności działania urządzenia. Otrzymasz e-mail zwrotny z numerem sprawy i adresem zwrotnym, który należy dołączyć do przesyłki. Dzięki temu będziemy mieć wszystkie informacje, których potrzebujemy, gdy urządzenie dotrze do nas.

PRZYKŁADY USŁUG OEM Automatic:

  • Kalibracja
  • Kalibracja w celu zwiększenia dokładności
  • Kalibracja dla nowego gazu i/lub zakresu pomiarowego
  • Protokół kalibracji "As found/As left"
  • Czyszczenie i naprawa
  • Kontrola szczelności

W razie potrzeby możliwa jest również obsługa priorytetowa.

Powiązane produkty

Wsparcie techniczne
Dawid Mieszkowski

Product Manager
 PNEUMATYKA

+48 667 900 155 +48 667 900 155

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail