Opublikowane 2022-12-14

Inteligentne czujniki marki AVENTICS™ serii AF2 o wysokim przepływie

Inteligentne czujniki natężenia przepływu AVENTICS™ serii AF2 to wysoce skuteczne narzędzie zrównoważonego rozwoju, które może pomóc firmom produkującym dobra szybko zbywalne (CPG) w oszczędzaniu energii, obniżaniu kosztów operacyjnych, a także realizacji ambitnych celów związanych z ograniczeniem emisji CO2 do atmosfery.

Nowości

Czujniki przepływu powietrza AVENTICS™ serii AF2 oferowane przez firmę Emerson skutecznie poprawiły efektywność energetyczną wielu urządzeń pakujących w rozmaitych zastosowaniach, w tym w branży spożywczej i napojowej, branży kosmetycznej (w tym na liniach produkcyjnych środków higieny osobistej), jak również przy produkcji etykiet.

Obecnie firma Emerson oferuje model tych zaawansowanych czujników o wysokim przepływie, który umożliwia monitorowanie sprężonego powietrza nie tylko w przypadku pojedynczych maszyn, ale także w przypadku większych linii oraz systemów sprężonego powietrza. Te rozszerzone możliwości pozwalają personelowi na łatwą optymalizację zużycia energii w całym zakładzie oraz poprawę ogólnej stabilności energetycznej. 

Nowy model serii AF2 o wysokim przepływie będący czymś więcej niż tylko przepływomierzem, jest dostępny jako samodzielne urządzenie monitorujące zużycie powietrza w systemach pneumatycznych. Ta konfiguracja wykrywa nieszczelności w czasie rzeczywistym umożliwiając operatorom podjęcie szybkich działań naprawczych. Seria AF2 o wysokim przepływie jest dostępna w dwóch opcjach rurowych o średnicach 1,5" oraz 2", zaś zakresy przepływu mogą być skonfigurowane również dla rodziny zespołów przygotowania powietrza AVENTICS™ serii AS.

spinner symbol

Jeśli materiał wideo nie odtwarza się, prosimy przejść bezpośrednio do serwisu YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=e3hslwAsby4

video cannot show image
Wsparcie techniczne
Marcin Michalski

Product specialist
 PNEUMATYKA

+48 667 900 066 +48 667 900 066

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail