Opublikowane 2020-07-21

Podzespoły podciśnieniowe zaprojektowane do częstego i intensywnego mycia

Nowości

Dobra higiena jest najważniejsza w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Produkcja musi zapewniać jakość końcowego produktu, a tym samym chronić konsumentów przed jakimkolwiek ryzykiem.

Komponenty używane w pobliżu wytwarzanych produktów lub mające z nimi bezpośredni kontakt muszą być w łatwy sposób regularnie czyszczone. Firma COVAL oferuje linię przyssawek i pomp próżniowych, które mogą być narażone na działanie wody i wilgoci, zachowując jednocześnie wysoki poziom wydajności. W pełni spełniają restrykcyjne wymagania higieniczne tych branż.

Zdatność do intensywnego czyszczenia

Szeroka gama przyssawek, pomp próżniowych, wkładów i akcesoriów doskonale toleruje bryzgającą wodę i wilgotne środowisko. Są łatwe do czyszczenia niezależnie od zastosowanej metody.

Wykonanie ułatwiające mycie elementów

Produkty są zaprojektowane tak, by dzięki gładkim powierzchniom i obszarom wolnym od retencji, uniknąć ryzyka zanieczyszczenia. Takie podejście pozwala na stosowanie komponentów w bliskim sąsiedztwie produktów spożywczych lub farmaceutycznych.

Materiały zgodne z wymogami higienicznymi

Ponieważ produkty są wykonane z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, przyczyniają się do zachowania higieny żywności. COVAL oferuje gamę silikonowych przyssawek dla sektora rolno-spożywczego, które są zgodne z normami żywnościowymi FDA i dyrektywami europejskimi.

Łatwość demontażu i czyszczenia

Każdy element jest zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o łatwym montażu i demontażu, a także w celu ułatwienia i przyspieszenia procesu czyszczenia i konserwacji. Użytkownik nie musi już wybierać między higieną a wydajnością.
Wsparcie techniczne
Marcin Michalski

Product specialist
 PNEUMATYKA

+48 667 900 066 +48 667 900 066

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail