Opublikowane 2020-04-30

Asco i Brooks Instrument w walce z Covid-19

Nowości
Czas rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa Covid-19 dla większości firm stanowi duże wyzwanie. Jednak to dostawcy komponentów do aparatury medycznej i laboratoryjnej stoją dziś w pierwszym szeregu walki z pandemią starając się zaspokoić potrzeby rynku. Z uznaniem możemy poinformować, że wśród naszych partnerów także znajdują się producenci asortymentu do celów medycznych. Na największe wyróżnienie zasługują: Brooks oraz należąca do koncernu Emerson – Firma Asco.

Brooks Instrument

Asortyment firmy Brooks to produkty do pomiaru wartości przepływu.

Regulatory masowego przepływu oraz rotametry mają szerokie zastosowanie labolatoryjne. Zalicza się do niego zarówno przemysł farmaceutyczny jak też uczelnie medyczne i placówki naukowe. W odniesieniu do Covid-19, firma Brooks zapewnia wysokiej jakości produkty wykorzystywane w badaniach nad szczepionką przeciwko koronawirusowi, a także stosowane m.in. w urządzeniach podtrzymujących sprawność oddechową pacjentów.

Asco/Emerson

Zakres asortymentu medycznego marki Asco jest bardzo szeroki.

Obejmuje on zarówno relatywnie proste filtry i regulatory do przygotowania powietrza dla stomatologii jak też bardziej złożone zawory zaciskowe – wskazywane do hemodializy, czyli oszyszania krwii przy niewydolności nerek, a także inne zawory wykorzystywane w tlenoterapii. W odniesieniu do Covid-19, marka Asco posiada zawory proporcjonalne do zastosowania w respiratorach – zarówno szpitalnych jak i przenośnych.

Asco

Produkty powiązane

Wsparcie techniczne
Dawid Mieszkowski

Product Manager
 PNEUMATYKA

+48 667 900 155 +48 667 900 155

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail