Opublikowane 2024-01-30

GHM GROUP staje się SENSECA

Od kilkudziesięciu lat GHM Group, wraz ze swoimi markami Honsberg, Val.Co, Greisinger, Martens i DeltaOHM, produkuje pionierskie produkty pomiarowe. Te pięć marek jest obecnie łączonych w nową markę Senseca. Nie jest to tylko zabieg brandingowy, celem jest połączenie wiedzy z różnych firm i stworzenie zwinnej firmy, która będzie rozwijać produkty i szybko reagować na potrzeby klientów i trendy rynkowe.

WGLĄD W GAMĘ PRODUKTÓW SENSECA

Senseca oferuje produkty pomiarowe do monitorowania poziomu, monitorowania przepływu, temperatury i analizy płynów. Powszechne zastosowania znajdują się między innymi w energetyce odnawialnej, inteligentnych fabrykach, rolnictwie, służbie zdrowia i farmacji oraz gospodarce wodnej.

Nowości

JAK FUZJA WPŁYNIE NA ASORTYMENT PRODUKTÓW?

Połączenie różnych marek nie będzie miało żadnego wpływu na asortyment produktów. Produkty wcześniej oznaczone markami Honsberg, Val.Co, Greisinger, Martens lub DeltaOHM będą teraz nadal sprzedawane, pod marką Senseca.

CO STANIE SIĘ Z GHM GROUP I JEJ MARKAMI?

Grupa GHM i jej pięć marek, Val.co, Honsberg, Martens, Greisinger i DeltaOHM zostaną połączone w ramach Senseca od 1 stycznia 2024 r. i znikną ze wszystkich form komunikacji.


KORZYŚCI SENSECA

Filozofia Senseca jest klarowna i prosta - Klient znajduje się w centrum uwagi przy podejmowaniu każdej decyzji. Nowa strategia firmy – "One Face to the Customer" – służy poprawie obsługi Klienta, zapewniając mu łatwy dostęp do całego asortymentu produktów i oferując wsparcie w rozwoju.

NASZ BEZPOŚREDNI KONTAKT Z SENSECA

Oczywiście nasi specjaliści ds. produktów nadal utrzymują stały, bezpośredni kontakt ze specjalistami ds. produktów w Senseca – tak jak odbywało się to wcześniej. Wszystko po to, aby zapewnić najlepsze możliwe wsparcie dla docelowego Klienta.


Przykładowe produkty

Wsparcie techniczne
Dawid Mieszkowski

Product Manager
 PNEUMATYKA

+48 667 900 155 +48 667 900 155

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail