Opublikowane 2021-10-05

Monitorowanie obiegu chłodzenia transformatorów w zimnych warunkach

Nowości

Nadzorcy transformatorów olejowych, którzy chcą zapewnić nieprzerwaną pracę, mogą używać czujnika przepływu, który niezawodnie monitoruje obieg chłodzenia. Seria UBX została zaprojektowana z solidną metalową obudową i wszystkimi komponentami dla zakresu niskiej temperatury do -40°C lub nawet -50°C.

Dłuższy okres eksploatacji, trudniejsze warunki oraz większa wydajność to rosnące wymagania stawiane transformatorom olejowym. Dzięki serii UBX zyskuje się niezawodnie monitorowanie przepływu chłodzenia mediów o niskiej lepkości w obwodzie chłodzącym. Spełnione są obowiązujące normy i wymagania jakościowe. Wszystkie komponenty są zaprojektowane dla szerokiego zakresu temperatury.

Zastosowania wskazywane przez producenta:

  • Transformatory trakcyjne w taborze kolejowym
  • Transformatory w elektrowniach wiatrowych
  • Transformatory w technologii CHP (elektrociepłowniczej)

Zakres niskiej temperatury do -50°C 

Urządzenia serii UBX zapewniają niezawodność funkcjonalną do stosowania w trudnych warunkach w zakresie niskiej temperatury do -40°C lub nawet -50°C.

Solidna metalowa obudowa 

Absolutnie szczelne uszczelnienie przed kurzem i wodą – hermetyczna izolacja zapewnia, że żadne medium nie przedostanie się do wnętrza czujnika.

Elastyczny wybór 

Serię UBX można łatwo dostosować do różnych przyłączy procesowych. Ponadto obecna jest swoboda wyboru materiału (mosiądz/stal nierdzewna) oraz mikroprzełącznika (złoto/srebro).

Normy: spełnione 

Monitory przepływu serii UBX spełniają obowiązujące normy i wymagania jakościowe.

Wsparcie techniczne
Marcin Michalski

Product specialist
 PNEUMATYKA

+48 667 900 066 +48 667 900 066

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail