Opublikowane 2018-05-10

Inteligentne sterowniki iPOS2401

Szwajcarska firma Technosoft zaprezentowała inteligentny napęd iPOS2401 MX, ze zintegrowanym regulatorem ruchu, będący optymalnym rozwiązaniem w aplikacjach wymagających pozycjonowania, gdzie jest ograniczona ilość wolnego miejsca. Rozmiar sterownika to jedynie 19 x 46 x 8 mm.

Dzięki innowacyjnej architekturze, iPOS2401 jest uniwersalnym urządzeniem do pełnej gamy mikrosilników, pobierających do 1 A prądu w pracy ciągłej. Można go zastosować zarówno do silników DC szczotkowych i bezszczotkowych oraz krokowych i liniowych. Do określenia pozycji wykorzystać może sygnały z enkodera inkrementalnego TTL i czujników Halla.

Jeden sterownik obsługujący różne technologie silników, pozwala zredukować ilość i różnorodność magazynowanych produktów, jak również skrócić czas programowania i konfiguracji urządzenia, dzięki oprogramowaniu EasySetUp i EasyMotion Studio. Wykorzystanie magistrali CAN (w standardzie) lub EtherCAT (opcjonalnie) pozwala uzyskać wysoką wydajność kontroli ruchu.

Mała powierzchnia (jedynie 9cm2), a dodatkowo możliwość wykonania wersji specjalnych, gdzie wielkość i kształt sterownika oraz rodzaj złącz są dostosowane do potrzeb klienta sprawiają, że iPOS2401 idealnie sprawdza się w kompaktowych,  jedno-  i wieloosiowych aplikacjach.

Nowości
Wsparcie techniczne
Wojciech Drabik

Product Manager 
SILNIKI I MOTOREDUKTORY

+48 696 432 686 +48 696 432 686

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail