Opublikowane 2023-04-06

Motoreduktory Doga 311E z wbudowanym sterownikiem

Podobnie jak w przypadku serii 319 i 319E istniejących na rynku od wielu lat, najnowsza seria motoreduktorów firmy DOGA – 311, ma swój odpowiednik z wbudowanym elektronicznym modułem sterującym – 311E. Są to wysokiej jakości kompaktowe motoreduktory.

Nowości

Dzięki temu, że sterownik jest ukryty pod pokrywą przekładni, wymiary zewnętrzne są takie same, jak przy standardowej wersji. Producent jest w stanie dostosować parametry motoreduktora i sterownika do wymagań klienta, aby uzyskany produkt jak najlepiej był dopasowany do danego projektu.

Komunikacja ze sterownikiem odbywa się poprzez interfejs CAN. Dzięki pracy w pętli zamkniętej sprzężenia zwrotnego, uzyskiwana jest wysoka precyzja ruchu i regulacja prędkości. Rampy startu i zatrzymania zapewniają płynne działanie i zabezpieczają przed mechanicznymi przeciążeniami. Sterownik oferuje m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem i zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem, dzięki czemu można go stosować w pojazdach. Dodatkowo dostępny jest system diagnostyczny UDS. Możliwe jest zsynchronizowanie kilku silników i ich praca w sieci. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony do IP69K, motoreduktory te mogą być wykorzystywane w ciężkich warunkach, np. w pojazdach specjalnych lub sprzęcie rolniczym.

Powiązane produkty

Wsparcie techniczne
Wojciech Drabik

Product Manager 
SILNIKI I MOTOREDUKTORY

+48 696 432 686 +48 696 432 686

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail