iPOS2401
Inteligentny serwonapęd - 24W
Pokaż więcej
  • Moc do 24W, prąd ciągły i szczytowy 0.9A, napięcie zasilania 12-24VDC
  • Wbudowany kontroler ruchu
  • Dla silników szczotkowych DC, BLDC oraz krokowych
  • Komunikacja po RS-232 (TMLCAN) oraz CANopen (domyślnie) lub EtherCAT (opcjonalnie)
  • Konstrukcja otwarta PCB
Wybrany wariant produktu
Wybrany wariant produktu
Specyfikacja techniczna
5646_Dimensions length x width x height (mm) 46.5x19.2x8.5
Dostawca Technosoft
Masa 20 g
Moc 24 W
Napięcie zasilania 12 V DC, 24 V DC
Obsługiwane silniki PMSM, Voice coil, BLDC, Krokowe, Liniowe, DC
Prąd szczytowy 0,9 A
Prąd znamionowy 0,9 A