| Histereza maks. | 0,45 mm |
|---|---|
| Krótkotrwały prąd cieplny przy 250 V AC | 10 A |
| Maks. dopuszczalne przepięcie | 10 N |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. przejście poza punkt pracy | 0,27 mm |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Minimalna siła zwalniająca | 0,4 N |
| Podłączenie | W2 |
| Pozycja początkowa | 8,45 mm |
| Prąd nominalny przy 250 V AC | 6 A |
|---|---|
| Przerwa stykowa | 0,3 x 2 mm |
| Punkt pracy | 7,7±0,2 mm |
| Siła załączająca Max. | 1,6 N |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Trwałość mechaniczna | 10^7 cykli |
| Typ styków | 1 NO, 1 NC |
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.
CrossBoard 800 A firmy Wöhner to modułowy system dystrybucji energii prądu przemiennego przeznaczony do przemysłowych rozdzielnic elektrycznych. Można go traktować jak szynę główną i wszystkie jej komponenty w jednym systemie, gotową do szybkiego montażu.
Klawiatury MKBE87 i MKBL107 firmy NSI zostały zaprojektowane jako rozwiązania klasy MIL-SPEC, przeznaczone do pracy w środowiskach o wysokim poziomie obciążeń mechanicznych, klimatycznych i elektromagnetycznych.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Cena | ||
|---|---|---|---|
|
Mikroprzełącznik 83132 NO+NC Styki W2 boczne
Nr produktu:
83132030
Skopiowano
|
|
||
Mikroprzełącznik 83133 NO+NC styki W2 boczne
Nr produktu:
83133035
Skopiowano
|
|
Wybierz wariant produktu z listy