HARTING
Małe 8 polowe złacze systemu HAN-Modular. Mocowanie przewody poprzez system Quick Lock.
| Liczba zacisków | 1 |
|---|---|
| Materiał | Poliwęglan |
| Max. przekrój | 2,5 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Number of poles | 8 |
| Podłączenie | Quick-Lock |
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,5 mm² |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Typ | Męskie |
Małe 8 polowe złacze systemu HAN-Modular. Mocowanie przewody poprzez system Quick Lock.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Max. przekrój | Podłączenie | Powierzchnia ołowiu min. | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Moduł męski Han EE Q-L 8 pól 0,5-2,5 mm2
Nr produktu:
09140082633
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Męskie
|
|
||
Moduł żeński Han EE Q-L 8 pól 0,5-2,5 mm2
Nr produktu:
09140082733
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Żeńskie
|
|
||
|
Moduł męski Han EE 8 pól 0,14-4 mm2
Nr produktu:
09140083001
Skopiowano
|
4 mm²
|
Zaciskane
|
0,14 mm²
|
Męskie
|
|
||
Moduł żeński Han EE 8 pól 0,14-4 mm2
Nr produktu:
09140083101
Skopiowano
|
4 mm²
|
Zaciskane
|
0,14 mm²
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy