HARTING
Switch Ethernet-owy serii eCon 2000 nadaje się do zastosowań przmysłowych. Obsługuje Ethernet (10 Mbit / s), Ethernet (100 Mbit / s) oraz jest zgodny z Profinet i Ethernet IP.
Niewielka głębokość konstrukcji pozwala na montaż przełącznika w płytkich szafach.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Liczba złączy RJ45 | 5 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Max. temperatura pracy | 55 °C |
| Min. temperatura pracy | 0 °C |
| Napięcie zasilania DC max. | 60 V DC |
| Napięcie zasilania DC min. | 9 V DC |
| Podłączenie | Zacisk śrubowy |
| Wielkość opakowania | 1 szt |
Switch Ethernet-owy serii eCon 2000 nadaje się do zastosowań przmysłowych. Obsługuje Ethernet (10 Mbit / s), Ethernet (100 Mbit / s) oraz jest zgodny z Profinet i Ethernet IP.
Niewielka głębokość konstrukcji pozwala na montaż przełącznika w płytkich szafach.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.