HARTING
Wkładki HAN Q2 mieszczą się w obudowach HAN 3A. Przeznaczone do przenoszenia wysokich prądów. Łączone za pomocą klucza imbusowego 2mm.
| Materiał | Poliwęglan |
|---|---|
| Max. przekrój | 10 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Number of poles | 2 |
| Podłączenie | Połączenie śrubowe osiowe |
| Powierzchnia ołowiu min. | 4 mm² |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rozmiar | 3A |
| Typ | Męskie |
Wkładki HAN Q2 mieszczą się w obudowach HAN 3A. Przeznaczone do przenoszenia wysokich prądów. Łączone za pomocą klucza imbusowego 2mm.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
|
Terminal meski HAN Q2/0 AXIAL
Nr produktu:
09120022651
Skopiowano
|
Męskie
|
|
||
|
Terminal zenski HAN Q2/0 AXIAL
Nr produktu:
09120022751
Skopiowano
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy