HARTING
9-pinowa wkładka D-Sub do systemu modułowego HAN Modular. Moduł jest ekranowany, aby zapobiec interferencji z pobliskich modułów.
| Liczba zacisków | 1 |
|---|---|
| Max. przekrój | 0,52 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 50 V |
| Number of poles | 9 |
| Podłączenie | Zaciskane |
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,09 mm² |
| Prąd znamionowy | 5 A |
| Szybkość transmisji | 12 Mbit/s |
| Typ | Męskie |
9-pinowa wkładka D-Sub do systemu modułowego HAN Modular. Moduł jest ekranowany, aby zapobiec interferencji z pobliskich modułów.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
|
Moduł męski Han D-SUB
Nr produktu:
09140093001
Skopiowano
|
Męskie
|
|
||
Moduł żeński Han D-SUB
Nr produktu:
09140093101
Skopiowano
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy