| Dopuszczenia | UL, CSA |
|---|---|
| Gwint | M32 |
| Lever | Podwójna dźwignia |
| Materiał | Aluminium |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Model | Wysokie bezpośrednie połączenie |
| Rozmiar | 32A |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Gwint | Model | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
Nr produktu:
19200320427
Skopiowano
|
M32
|
Wysokie bezpośrednie połączenie
|
|
||
|
Wysoka obud górna Han 32A PG21 2 kolki
Nr produktu:
09200320420
Skopiowano
|
PG21
|
Wysokie bezpośrednie połączenie
|
|
||
|
Wysoka obud górna Han 32A PG29 2 kolki
Nr produktu:
09200320421
Skopiowano
|
PG29
|
Wysokie bezpośrednie połączenie
|
|
||
OBUDOWA HAN 32A
Nr produktu:
19200321521
Skopiowano
|
M25
|
Niskie połączenie boczne
|
|
||
Niska obud górna Han 32A wejscie z boku PG21 2 kolki
Nr produktu:
09200321520
Skopiowano
|
PG21
|
Niskie połączenie boczne
|
|
||
|
Hood HAN32A side entry high M32
Nr produktu:
19200320527
Skopiowano
|
M32
|
Wysokie połączenie boczne
|
|
||
|
Wysoka obud górna Han 32A wejscie z boku PG21 2 kolki
Nr produktu:
09200320520
Skopiowano
|
PG21
|
Wysokie połączenie boczne
|
|
||
|
Wysoka obud górna Han 32A wejscie z boku PG219 2 kolki
Nr produktu:
09200320521
Skopiowano
|
PG29
|
Wysokie połączenie boczne
|
|
Wybierz wariant produktu z listy