HARTING
Złącze do bardzo wysokiego prądu i napięcia. Mocowanie przewodu typu Axial, czyli poprzez wkręcenie śruby ze stożkiem na końcu w oś przewodu. Wiązki w przewodzi układają się wokół śruby stożkowej.
| Liczba zacisków | 1 |
|---|---|
| Max. przekrój | 16 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Number of poles | 2 |
| Podłączenie | Połączenie śrubowe osiowe |
| Powierzchnia ołowiu min. | 6 mm² |
| Prąd znamionowy | 70 A |
| Typ | Męskie |
Złącze do bardzo wysokiego prądu i napięcia. Mocowanie przewodu typu Axial, czyli poprzez wkręcenie śruby ze stożkiem na końcu w oś przewodu. Wiązki w przewodzi układają się wokół śruby stożkowej.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
|
Modul meski Han 70A 6-16 mm2
Nr produktu:
09140022641
Skopiowano
|
Męskie
|
|
||
|
Modul zenski Han 70A 6-16 mm2
Nr produktu:
09140022741
Skopiowano
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy