| Dopuszczenia | DNV, GL |
|---|---|
| Gwint | M20 |
| Lever | Pojedyncza dźwignia |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Model | Niskie połączenie górne |
| Obszar zastosowań | EMC |
| Rozmiar | 3A |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Dopuszczenia | Gwint | Lever | Model | Rozmiar | Stopień ochrony IP | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Obudowa Han3A EMC M20
Nr produktu:
19620031440
Skopiowano
|
DNV, GL
|
M20
|
Pojedyncza dźwignia
|
Niskie połączenie górne
|
3A
|
IP44
|
|
||
|
KÅPA SIDING. HAN3A EMC M20
Nr produktu:
19620031640
Skopiowano
|
DNV, GL
|
M20
|
Pojedyncza dźwignia
|
Niskie połączenie boczne
|
3A
|
IP44
|
|
||
Obudowa Han6B EMC M20
Nr produktu:
19628061540
Skopiowano
|
CSA, DNV, GL, UL
|
M20
|
Pojedyncza dźwignia
|
Niskie połączenie boczne
|
6B
|
IP65
|
|
||
|
Hood HAN10E side entry low M20 EMC
Nr produktu:
19628101520
Skopiowano
|
CSA, DNV, GL, UL
|
M20
|
Podwójna dźwignia
|
Niskie połączenie boczne
|
10B
|
IP65
|
|
||
Obudowa HAN16B SID ING high M32EMC
Nr produktu:
19628160527
Skopiowano
|
CSA, DNV, GL, UL
|
M32
|
Podwójna dźwignia
|
Wysokie połączenie boczne
|
16B
|
IP65
|
|
Wybierz wariant produktu z listy