| Dopuszczenia | UL, CSA |
|---|---|
| Lever | Pojedyncza dźwignia |
| Materiał | Aluminium |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Model | Otwarte dno |
| Rozmiar | 16A |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Gwint | Model | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
Niska obud dolna z otw spodem Han 16A
Nr produktu:
09200160301
Skopiowano
|
|
Otwarte dno
|
|
||
Niska obud dolna z otw spodem Han 16A pokrywa z tworzywa
Nr produktu:
09200160321
Skopiowano
|
|
Otwarte dno z pokrywą
|
|
||
OBUDOWA 16A METRYCZNA
Nr produktu:
19200160251
Skopiowano
|
M25
|
Zamknięte dno
|
|
||
Obudowa
Nr produktu:
19200160290
Skopiowano
|
2xM20
|
Zamknięte dno
|
|
||
Niska obud dolna Han 16A wejscie z boku PG16
Nr produktu:
09200160251
Skopiowano
|
PG16
|
Zamknięte dno
|
|
||
Niska obud dolna Han 16A wejscie z boku PG21
Nr produktu:
09200160252
Skopiowano
|
PG21
|
Zamknięte dno
|
|
||
Obudowa dolna Han 16A wejscie z boku 2xPG16
Nr produktu:
09200160291
Skopiowano
|
2xPG16
|
Zamknięte dno
|
|
||
Niska obud dolna Han 16A pokrywa z tworz wejscie z boku PG16
Nr produktu:
09200160221
Skopiowano
|
PG16
|
Zamknięte dno z pokrywką
|
|
||
Obudowa dolna Han 16A pokrywa z tworz wejscie z boku 2xPG16
Nr produktu:
09200160296
Skopiowano
|
2xPG16
|
Zamknięte dno z pokrywką
|
|
||
Niska obud dolna Han 16A pokrywa z tworz wejscie z boku PG21
Nr produktu:
09200160222
Skopiowano
|
PG21
|
Zamknięte dno z pokrywką
|
|
||
|
Oslona obud dolnej Han 16A metal linka
Nr produktu:
09200165425
Skopiowano
|
|
Wierzch pokrywy
|
|
Wybierz wariant produktu z listy