Opublikowane 2020-03-24

Klawiatury higieniczne

Klawiatury mogą być siedliskiem wszelakiego rodzaju grzybów, wirusów i bakterii. O ile np. telefon komórkowy jest urządzeniem kompaktowym, łatwym do wyczyszczenia to klawiatury posiadają liczne trudne do wyczyszczenia zakamarki, przez co są idealnym podłożem do rozwoju patogenów. Badania pokazują, że klawiatury mogą być źródłem wielu chorób, szczególnie jeżeli są używane przez wiele osób. Dlatego jeden z naszych dostawców – firma GETT GmbH – stworzyła linię produktów, które w łatwy sposób można dezynfekować a przez to utrzymać w czystości.

Akademia OEM

Klawiatury szklane

Tam gdzie liczy się nie tylko sterylność, ale również niepowtarzalny wygląd chcemy zaproponować szklane klawiatury – idealne dla klinik, gabinetów dentystycznych.

Klawiatury mogą być wyposażone w urządzenie wskazujące, czujnik zabrudzenia informujący o konieczności wyczyszczenia. Możemy dostarczyć je w wersji do zabudowy, wolnostojącej jak również bezprzewodowej.

Więcej o produktach

Klawiatury silikonowe 

Posiadające stopień ochrony IP68, bardzo wygodne do pisania.

Mogą być wyposażone w urządzenie wskazujące takie jak touchpad lub moustick, przycisk do wyłączenia klawiatury – ułatwia to czyszczenie oraz podświetlanie. Klawiatury te mogą być czyszczone najpopularniejszymi środkami chemicznymi. Rozwiązania te proponujemy dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz medycznego.

Więcej o produktach

Klawiatury membranowe

Nasze najbardziej przemysłowe rozwiązanie – przeznaczone do najtrudniejszych aplikacji.

Możemy wyposażyć taką klawiaturę w dowolne urządzenie wskazujące, złącze USB a także pokryć specjalną powłokę antybakteryjną. Urządzenia te są odporne na uszkodzenia mechaniczne, oleje i inne trudne warunki.

Więcej o produktach

Urządzenia wskazujące

Jako uzupełnienie naszej oferty urządzeń do wprowadzania danych proponujemy myszki, trackballe i touchpady, również w wykonaniu łatwym do utrzymania w czystości.
Wsparcie techniczne
Dominik Tabor

Key Account Manager 
STEROWANIE

+48 660 691 832 +48 660 691 832

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail