Opublikowane 2020-06-04

PR electronics – nowy dostawca przetworników pomiarowych

Nowości

PR electronics jako wiodący producent przetworników pomiarowych, stawia na wysokiej jakości rozwiązanie powszechnych problemów w kondycjonowaniu sygnałów.

Portfolio produktowe bazuje na grupach stworzonych z separatorów sygnałów, przetworników temperatury, przetworników wielofunkcyjnych czy przetworników przeznaczonych do stref zagrożonych wybuchem (Ex). Niewątpliwą zaletą urządzeń PR electronics jest łatwość wdrożenia wraz z zaprogramowaniem. Filozofia Install and Forget® zapobiega nieplanowanym przestojom produkcyjnym.
Wysoka jakość urządzeń bazuje na doświadczeniu zdobywanym od 1974 roku. Wszystkie produkty posiadają dokładną dokumentacją techniczną wraz z ogólnodostępnymi certyfikatami oraz pięcioletnią gwarancją producenta. 

 

Separatory

Narzędzia w walce z zakłóceniami sygnału
Często pojawiające się problemy z przekłamanym sygnałem odczytu pomiaru mogą być spowodowane przez zakłócenia znajdujące się wokół pętli pomiarowej. Mogą być one usunięte w prosty sposób, dzięki zastosowaniu odpowiedniego separatora sygnału. Oferowane produkty posiadają separację galwaniczną, która zapobiega niekorzystnemu wpływowi innych obwodów.

Więcej o produktach

 

Przetworniki do stref zagrożonych wybuchem

Przetworniki interfejsowe oraz przetworniki temperatury
Produkty łatwe w obsłudze oraz zgodne z SIL. Dzięki temu są idealne do zastosowania w bardziej krytycznych branżach, takich jak przemysł chemiczny, energetyczny, naftowy i gazowy. Wszystkie produkty posiadają certyfikat ATEX, definiujący wymagania, które muszą spełniać produkty przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem. 

Więcej o produktach

 

Przetworniki temperatury

Przetworniki przeznaczone do montażu w głowicy czujnika pomiarowego oraz na szynę DIN
Programowalne przetworniki temperatury z izolacją galwaniczną pomiędzy poszczególnymi obwodami. W ofercie znajdują się przetworniki jednofunkcyjne oraz obsługujące różne rodzaje sygnałów wejściowych. Na wyjściu otrzymywany jest sygnał 0…20 mA, 4…20 mA lub 0…10 V DC. Wybór rodzaju sygnału wejściowego i wyjściowego realizowany jest przez DIP switch lub za pomocą komputera (USB, bądź komunikacja HART). 

Więcej o produktach

 

Przetworniki wielofunkcyjne

Przetworniki popularnych wielkości pomiarowych
Oferta urządzeń, które akceptują szeroki zakres sygnałów  wejściowych i zapewniają duży wybór rodzajów sygnałów wyjściowych - oznacza to, że mogą być stosowane w bardzo wielu aplikacjach. Urządzenia można zainstalować w prosty sposób . Dodatkowy programator ułatwia ustawienie założonych parametrów pracy oraz może służyć jako wyświetlacz aktualnych wartości sygnałów. 

Więcej o produktach

 

Przetworniki częstotliwości

Przetworniki do montażu na szynę DIN
Programowalne przetworniki częstotliwości z izolacją galwaniczną pomiędzy poszczególnymi obwodami. W ofercie można znaleźć m.in. przetworniki częstotliwości na sygnał analogowy jak i przetworniki sygnału analogowego na częstotliwość. Urządzenia można zaprogramować poprzez DIP switch lub dodatkowy programator. 

Więcej o produktach

Wsparcie techniczne
Artur KampczykArtur Kampczyk

Product Specialist STEROWANIE

+48 601 388 886 +48 601 388 886

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail