Opublikowane 2021-01-28

Programator Bluetooth 4512 od PR electronics

Z początkiem listopada 2020 roku OEM Automatic został jedynym oficjalnym dystrybutorem urządzeń duńskiej firmy PR electronics w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania oraz zagwarantować jeszcze szybszą dostawę niż do tej pory. Nieustannie powiększamy liczbę modułów PR electronics na naszym magazynie, przez co produkty mogą być u Państwa już na następny dzień roboczy!

Na początku 2020 roku duński producent, w odpowiedzi na potrzeby klientów, wprowadził do swojej oferty nowy programator do serii urządzeń PR 4000 i PR 9000 – 4512. Cechą charakterystyczną tego urządzenia jest możliwość komunikacji Bluetooth z urządzeniami mobilnymi, które pracują na systemach Android oraz iOS. Teraz poza możliwością konfiguracji modułów bez otwierania szafy sterowniczej, mają Państwo możliwość śledzenia zmian wartości procesu w czasie rzeczywistym, czy rejestrowania danych i zdarzeń dane i zdarzenia w żądanym okresie.

Nowości

Moduł programatora 4512 został zaprojektowany w taki sposób aby mógł współpracować ze wszystkimi już wyprodukowanymi urządzeniami ale także z wszystkimi przyszłymi (dotyczy serii 4000 i 9000). W takim przypadku nie jest to inwestycja na chwilę, lecz na długie lata. 4512 ma wewnętrzną pamięć 100 MB, która pozwala na zapis do 5,5 mln pojedynczych danych. 

Urządzenie rejestruje również specyficzne błędy pomiaru, stanu modułu czy przekaźnika. Wbudowany zegar czasu rzeczywistego pozwala wskazać dokładny czas wystąpienia niepożądanego zdarzenia.

Użytkownik może śledzić rejestrację danych czy monitorować proces przez dedykowaną aplikację PPS lub może wygenerować plik w formacie .csv.
Jako dodatkowe zabezpieczenie przed niepożądanym połączeniem z urządzeniem producent wprowadził możliwość ustawienia dwustopniowej autoryzacji. Po wybraniu żądanego modułu, z którym chcemy się połączyć konieczne jest kliknięcie fizycznego przycisku OK na programatorze.

Jeśli chcieliby Państwo bliżej zapoznać się ze sposobem obsługi programatora 4512 – zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego. Na naszym kanale YouTube znajdziecie Państwo także inne filmy dotyczące urządzeń PR electronics.

Programatory PR electronics:

Wsparcie techniczne
Artur KampczykArtur Kampczyk

Product Specialist STEROWANIE

+48 601 388 886 +48 601 388 886

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail