Opublikowane 2023-07-27

Drukarka MG4 – nowa generacja drukowania znaczników

Drukarka termotransferowa Cembre MG4 ma za zadanie nadrukowywać znaczniki, identyfikatory, naklejki informacyjne, opisy oraz etykiety do identyfikacji przewodów, urządzeń oraz komponentów elektrycznych.

Nowości

Etykietowanie odgrywa kluczową rolę we współczesnym przemyśle. Precyzyjne i czytelne etykiety są niezbędne do identyfikacji produktów, znakowania kabli, rur, aparatury elektrycznej, a także w obszarach związanych z bezpieczeństwem i regulacjami.

Drukarki termotransferowe stanowią powszechne narzędzie dla profesjonalistów, umożliwiając tworzenie wytrzymałych etykiet wysokiej jakości. Jednym z wiodących producentów drukarek termotransferowych jest firma Cembre, której model MG4 zdobył uznanie dzięki zaawansowanej technologii i funkcjonalności.

 

Jakość i wydajność

Drukarka MG4 ma za zadanie nadrukowywać znaczniki, identyfikatory, naklejki informacyjne, opisy oraz etykiety do identyfikacji przewodów, urządzeń oraz komponentów elektrycznych. Jedną z kluczowych zalet drukarki Cembre jest możliwość drukowania na różnych materiałach: płaskich, jak również 3D. Możemy być także spokojni o jakość wydruku — w przypadku MG4 rozdzielczość wynosi 300x600 dpi! 

Dużą przewagą drukarki w ocenie klientów jest oszczędność materiałowa. Podczas druku zużywamy znacznie mniej taśmy termotransferowej, gdyż nie wykorzystujemy całego paska taśmy, a jedynie ten jej obszar, który został zadrukowany. Do tego dzięki ochronie toneru na jednej taśmie możliwe jest nadrukowanie nawet 300 tys. oznaczników. 

video cannot show image

video cannot show image

Eksploatacja

Obsługa drukarki MG4 jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Wyposażona w czytelny wyświetlacz, umożliwia łatwe dostosowanie ustawień drukowania oraz podgląd tworzonych etykiet. Prosta konstrukcja i ergonomiczny układ przycisków sprawiają, że nawet początkujący użytkownicy nie mają problemów z opanowaniem obsługi tego urządzenia.

Drukarka Cembre jest dostarczana z oprogramowaniem do projektowania etykiet, co pozwala użytkownikom na tworzenie spersonalizowanych etykiet zgodnie z ich potrzebami. Całe oprogramowanie jest w języku polskim, pozwala na szybkie przenoszenie danych z Excela. Zaawansowane opcje projektowania, takie jak kody kreskowe, grafika i zmienne dane, pozwalają na dostosowanie etykiet do różnych zastosowań. Drukarka może być połączona z siecią poprzez USB, LAN, a także Wi-Fi, dzięki czemu możemy przesyłać projekty z telefonu i zarządzać drukarką zdalnie.

Do pracy w każdych warunkach

Drukarka MG4 została zaprojektowana z myślą o trwałości i niezawodności w trudnych warunkach przemysłowych. Solidna obudowa i użyte komponenty gwarantują niezawodne działanie nawet w wymagających środowiskach. Drukarka ma możliwość zasilania sieciowego jak i bateryjnego, dlatego bez problemów może być mobilna i używana w terenie.

Cechy drukarki MG4:

  • uniwersalny system znakowania
  • do znaczników, identyfikatorów, naklejek, opisów i etykiet do identyfikacji przewodów, urządzeń i aparatury elektrycznej
  • rozdzielczość druku do 300x600 dpi
  • cykl druku jednej karty trwa do 10 sekund
  • do 300 000 wydrukowanych znaczników na jednej taśmie
  • niewielkie wymiary 382x230x221 mm
  • nadruki od razu gotowe do użycia, nie wymagają suszenia

Zapoznaj się z kartą produktu

Wsparcie techniczne
Michał Modzelewski

Product Manager STEROWANIE

+48 22 213 43 54 +48 697 100 035

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail