Opublikowane 2020-09-03

Pełna gama szaf elektrycznych firmy nVent Hoffmann

Produkty koncernu nVent Hoffmann charakteryzuje bezkompromisowa jakość, wyjątkowe wzornictwo oraz szybkość montażu. Szafy elektryczne powstają w Europie, na w pełni zrobotyzowanych liniach produkcyjnych. Dzięki wprowadzeniu odpowiedniego systemu zarządzania czas dostawy skrócono do minimum. Magazyn w Warszawie to gwarancja dostępności najbardziej popularnych produktów w 24 godziny.

Producent stawia sobie za cel spełnianie wymagań klientów zarówno tych z rynku przemysłowego, jak i budowlanego. Koncentrując się na szybkim montażu, optymalnej ochronie i atrakcyjnym wzornictwie tworzy obudowy dopasowane do bardzo różnych zastosowań oraz warunków. Asortyment jest bardzo obszerny – obejmuje obudowy stojące podłogowe i naścienne, ze stali lakierowanej proszkowo, stali nierdzewnej, aluminium, a także z tworzyw sztucznych. Ofertę uzupełniają produkty do zarządzania temperaturą: systemy klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i antykondensacji oraz elementy ich sterowania. Gama akcesoriów obejmuje elementy oświetlenia, gniazda, kieszenie na dokumentację, pulpity pod laptopy, profile, systemy szyn zbiorczych, a nawet lakiery.
Nasi klienci mogą też liczyć na wsparcie techniczne ze strony producenta. Biblioteki do EPLAN-u, instrukcje montażu (także w postaci filmów animowanych) czy program Thermal Management Software, umożliwiający właściwy dobór elementów wentylacji, klimatyzacji lub ogrzewania szafy zależnie od temperatury otoczenia oraz zainstalowanych wewnątrz komponentów.
Poza niezwykle szeroką gamą standardowych szaf i obudów w ofercie firmy znajdują się również szafki przeznaczone do przemysłu naftowo-gazowego, szafki spełniające normy EMS, a także szafki „hygienic design” do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.
Ponadto oferujemy naszym klientom produkty wykonane według indywidualnych wymagań, począwszy od wykonania otworowań, montażu profili, aż do obudów o specjalnych wymiarach. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą produktów:

nVent Hoffman – przegląd produktów

Nowości
Wsparcie techniczne
Andrzej Kalata

Business Area Manager STEROWANIE

+48 602 551 088 +48 602 551 088

Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail