Opublikowane 2019-09-10

Witamy nowych pracowników

Młodzi, pełni zapału i wiary we własne możliwości, ale też kompetentni i odpowiedzialni. Oto nasi nowi pracownicy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych!

Z życia firmy
Artur Kampczyk

Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku automatyka i robotyka. W OEM Automatic pracuje od sierpnia 2019 roku i związany jestem z działem Sterowanie. Jako Product Specjalist odpowiedzialny jestem za produkty następujących dostawców: ComatReleco, Delcon, Crydom, Selec, TST, Hugo-Muller, Orbit Merret.
Pochodzę z Piaseczna pod Warszawą, gdzie mieszkam razem z żoną. W wolnym czasie spacerujemy po okolicy razem z naszymi psiakami. Dodatkowo gram w siatkówkę – latem na plaży, gdy jest chłodniej na hali, gdzie wraz z drużyną bierzemy udział w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej.

Marta Prodlik

Pochodzę ze Śląska, jednak od 6 lat mieszkam w Warszawie. Jestem absolwentką biotechnologii na Politechnice Warszawskiej. Postanowiłam spróbować swoich sił także w bardziej ekonomicznej specjalizacji i obecnie kształcę się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menedżerskim. Moją przygodę z OEM Automatic rozpoczynam w dziale Customer Service. W wolnym czasie uprawiam jogę. Interesuję się ekologią, lubię literaturę faktu oraz kino artystyczne.

Tomasz Kaczmarzyk

Jestem studentem na kierunku Automatyka i Robotyka na Politechnice Warszawskiej. W przyszłości planuję rownież studia magisterskie. W OEM Automatic pracuję od sierpnia 2019 w niepełnym wymiarze godzin i wspierać będę klientów z rynku kolejowego.|
Interesuję się sportem, a w czasie wolnym gram w koszykówkę. Bardzo lubie muzykę. Gram na gitarze i ostatnio próbuję swoich sił na keyboardzie. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest zwiedzanie świata autostopem. W taki sposób przejechałem tak już ponad 2 tys. kilometrów po całej Europie.

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail