Opublikowane 2019-06-25

The Four Horsemen, czyli nowe twarze w OEM

Nasza firma wciąż się rozwija, a do zespołu dołączają nowe osoby. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu sylwetki naszych nowych kolegów, których być może poznaliście już od strony zawodowej podczas spotkań biznesowych lub korespondencji mailowej. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się o nich nieco więcej – czym zajmują się poza pracą, jakie mają hobby, czym się interesują – teraz właśnie jest okazja.

Z życia firmy

Bartosz Barański

Sales engineer – dział Sterowania


Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem. W 2005 r. skończyłem studia magisterskie na Politechnice Poznańskiej o specjalności urządzenia elektryczne. Posiadam 14 letnie doświadczenie na rynku elektrotechnicznym oraz automatyki przemysłowej. 
Mam dosyć osobliwe hobby ...jestem certyfkowanym saunamistrzem, czyli prowadzę aromatyzowane seanse saunowe. Aby zobaczyć mnie w „akcji” zapraszam do Term Tarnowskich :) Moją drugą pasją jest futsal, czyli halowa odmiana piłki nożej. Ponad 10 lat temu założyłem klub Red Dragons Pniewy, który od kilku lat występuje na najwyższym szeblu rozgrywek w Polskiej Futsal-ekstraklasie.

Krzysztof Andruszkiewicz

Sales engineer – dział Bezpieczeństwa


Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. 
Zawodowo: ponad 20 lat w handlu, na różnych stanowiskach, w firmach: Makro Cach&Carry, Fiat Auto Poland, Solid Security, Geant Polska, 3M Poland.
Prywatnie: żonaty, dwoje pełnoletnich dzieci.
Hobby i czas wolny: wspólnie z żoną czynnie uprawiamy sport. Zimą – narty zjazdowe, siatkówka, pływanie, narty biegowe, badminton, łyżwy; latem – rolki, rower, pływanie na otwartych akwenach, plażówka, koszykówka, unihokej itp.). Wspólnie także podróżujemy i zwiedzamy ciekawe miejsca. 
Ponadto, uwielbiam spacerować i obserwować dziką przyrodę, dlatego trochę fotografuję. 
Jestem także honorowym dawcą kwi (ponad 30 litrów). 

Jednym zdaniem: ponad 120 kilogramowe ADHD z optymistycznym podejściem do życia i ludzi! :) 

Dawid Mieszkowski

Product manager – dział Pneumatyki

Mieszkam w Poznaniu. Z wykształcenia jestem doktorem fizyki w dziedzinie fizyki medycznej. W OEM Automatic pracuję od stycznia 2019 roku, na stanowisku Product Managera i odpowiedzialny jestem za produkty firmy Brooks Instrument na terenie całego kraju (z Brooksem związany jestem od ponad 10 lat) oraz pozostały asortyment z działu Pneumatyki. Czas wolny staram się dzielić po równo pomiędzy rodzinę i hobby, którym jest wędkarstwo. Rodzina jednak zawsze jest na pierwszym miejscu. :) 
Uprawiam także czynnie sport – karate Kyokushin, posiadam również uprawnienia ratownika wodnego. 
Interesuję się programowaniem oraz analizą danych. Lubię przeczytać ciekawy kryminał, posłuchać rocka i obejrzeć dobry film.

Marcin Michalski

Specjalista ds. produktów – dział Pneumatyki


Pochodzę z Warszawy. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne, które zdobyłem na Politechnice Warszawskiej. W OEM Automatic zawodowo związany jestem z działem Pneumatyki. Pracuję na stanowisku Specjalisty ds produktów. Do zakresu moich obowiązków należy wsparcie techniczne dla klientów z całej Polski. 
W czasie wolnym lubię dobre kino. Nie stronię również od książek oraz komiksów. Lubię również aktywność fizyczną. 

Wsparcie Klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami:

phone 22 863 27 22

Wyślij e-mail Wyślij e-mail