BROOKS INSTRUMENT
Seria 1350G i 1355G to rotametry ze szklaną rurką pomiarową o długości 65 lub 150 mm, przeznaczone dla cieczy i gazów. Produkty te można wybrać w wersji ze standardowym zaworem lub bez niego. Rotametry opcjonalnie są dostępne z czujnikiem zaniku lub nadmiaru przepływu.
| Długość skali | 65 mm |
|---|---|
| Dokładność | Model 1350: +- 10% pełnej skali, Model 1355 +- 5% pełnej skali |
| Materiał bloku podłączeniowego | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał o-ringu | Buna, Kalrez, Witon |
| Max. temperatura medium | 121 °C |
| Max. temperatura pracy | 121 °C |
| Max. zakresu ciśnienia | 13,8 bar |
|---|---|
| Min. temperatura medium | 1 °C |
| Min. temperatura pracy | 1 °C |
| Podłączenie | 1/8" NPT lub 1/4" NPT |
| Typ zaworu | Valve Plug, NRS-316SS #1 - 6, Cartridge ll/lll |
| Zakres kontroli | max 63 ls/min |
Seria 1350G i 1355G to rotametry ze szklaną rurką pomiarową o długości 65 lub 150 mm, przeznaczone dla cieczy i gazów. Produkty te można wybrać w wersji ze standardowym zaworem lub bez niego. Rotametry opcjonalnie są dostępne z czujnikiem zaniku lub nadmiaru przepływu.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.