BROOKS INSTRUMENT
MT3750C to seria przepływomierzy o niskim przepływie, marki Brooks.
Magnetycznie sprzężony wskaźnik zapewnia bardzo wysoką niezawodność. Ten model jest zarówno praktycznym, jak
i ekonomicznym wyborem dla niskich przepływów pod wysokim ciśnieniem lub wysoką temperaturą, zwłaszcza do pracy z agresywnymi cieczami. Dostępne są opcje w postaci przetwornika z wyjściem 4-20 mA, zaworu iglicowego na wlocie lub wylocie, regulatora przepływu lub alarmu.
| Długość skali | 52 mm |
|---|---|
| Dopuszczenia | ATEX, CE, CSA, IECEx, PED |
| Materiał części stykających się z medium | Stal nierdzewna 316L, Tytan |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 316L, Tytan |
| Materiał o-ringu | Buna, Kalrez, PTFE |
| Materiał pływaka | Stal nierdzewna 316L |
| Max. ciśnienie robocze | 100 bar |
| Max. temperatura medium | 204 °C |
| Max. temperatura pracy | 65 °C |
| Max. zakresu ciśnienia | 276 bar |
|---|---|
| Min. temperatura medium | -50 °C |
| Min. temperatura pracy | -29 °C |
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Napięcie zasilania DC max. | 24 V DC |
| Stopień ochrony IP | IP64, IP66, IP67 |
| Zakres kontroli | 1:10 |
MT3750C to seria przepływomierzy o niskim przepływie, marki Brooks.
Magnetycznie sprzężony wskaźnik zapewnia bardzo wysoką niezawodność. Ten model jest zarówno praktycznym, jak
i ekonomicznym wyborem dla niskich przepływów pod wysokim ciśnieniem lub wysoką temperaturą, zwłaszcza do pracy z agresywnymi cieczami. Dostępne są opcje w postaci przetwornika z wyjściem 4-20 mA, zaworu iglicowego na wlocie lub wylocie, regulatora przepływu lub alarmu.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.