HARTING
Wkładki HAN HSB ze złączem śrubowym przeznaczone są do przenoszenia wysokich prądów. Pasują do obudów HAN 16B i 32B.
Aby uzyskać złącze 12 polowe należy zakupić 2 wkładki 6 polowe.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Max. przekrój | 6 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Number of poles | 6 |
| Podłączenie | Przyłącze śrubowe |
| Powierzchnia ołowiu min. | 1,5 mm² |
| Prąd znamionowy | 35 A |
| Rozmiar | 16B |
| Typ | Męskie |
Wkładki HAN HSB ze złączem śrubowym przeznaczone są do przenoszenia wysokich prądów. Pasują do obudów HAN 16B i 32B.
Aby uzyskać złącze 12 polowe należy zakupić 2 wkładki 6 polowe.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
|
WTYK 6 BIEGUNOWY,HAN 6HSB
Nr produktu:
09310062601
Skopiowano
|
Męskie
|
|
||
|
GNIAZDO 6 BIEGUNOWE, HAN 6HSB
Nr produktu:
09310062701
Skopiowano
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy