HARTING
Złącze do niższych napięć.
Aby zamontować złacze należy zdjąć izolację z przewodu, włożyć kabel do złącza Harax, odciąć nadmiar wewnętrznego przewodu i skręcić razem.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Kodowanie | A |
| Liczba pinów | 3 |
| Max. przekrój | 0,34 mm² |
| Max. średnica kabla | 5,1 mm |
| Max. temperatura pracy | 85 °C |
| Min. średnica kabla | 2,9 mm |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 32 V |
|---|---|
| Podłączenie | IDC |
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,14 mm² |
| Prąd znamionowy | 4 A |
| Rozmiar | M12 |
| Stopień ochrony IP | IP65, IP67 |
| Typ | Męskie |
Złącze do niższych napięć.
Aby zamontować złacze należy zdjąć izolację z przewodu, włożyć kabel do złącza Harax, odciąć nadmiar wewnętrznego przewodu i skręcić razem.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.
Prawidłowe pozycjonowanie wideł względem palety w sposób szybki, dokładny i bezpieczny, to podstawowy wymóg dla wózków widłowych i systemów AGV.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Kodowanie | Liczba pinów | Max. przekrój | Max. średnica kabla | Min. średnica kabla | Napięcie znamionowe | Powierzchnia ołowiu min. | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nr produktu:
21031111305
Skopiowano
|
A
|
3
|
0,34 mm²
|
5,1 mm
|
2,9 mm
|
32 V
|
0,14 mm²
|
Męskie
|
|
||
|
Nr produktu:
21031112305
Skopiowano
|
A
|
3
|
0,34 mm²
|
5,1 mm
|
2,9 mm
|
32 V
|
0,14 mm²
|
Żeńskie
|
|
||
|
HARAX M12/4-POL/male
Nr produktu:
21031111405
Skopiowano
|
A
|
4
|
0,34 mm²
|
5,1 mm
|
2,9 mm
|
32 V
|
0,14 mm²
|
Męskie
|
|
||
|
HARAX M12/4-POL/female 0,14mm²
Nr produktu:
21031112405
Skopiowano
|
A
|
4
|
0,34 mm²
|
5,1 mm
|
2,9 mm
|
32 V
|
0,14 mm²
|
Żeńskie
|
|
||
|
HARAX M12/4-POL/male/angled
Nr produktu:
21011405081
Skopiowano
|
A
|
4
|
0,5 mm²
|
5,1 mm
|
4 mm
|
32 V
|
0,25 mm²
|
Męskie kątowe
|
|
||
|
HARAX M12/4-POL/female/angled
Nr produktu:
21011405091
Skopiowano
|
A
|
4
|
0,5 mm²
|
5,1 mm
|
4 mm
|
32 V
|
0,25 mm²
|
Żeńskie kątowe
|
|
||
|
Złącze męskie Harax M12 4-pola D-cod.
Nr produktu:
21032811405
Skopiowano
|
D
|
4
|
0,34 mm²
|
8,8 mm
|
4,5 mm
|
50 V
|
0,14 mm²
|
Męskie
|
|
||
|
Złącze żeńskie Harax M12 4-pola D-cod.
Nr produktu:
21032812405
Skopiowano
|
D
|
4
|
0,34 mm²
|
8,8 mm
|
4,5 mm
|
50 V
|
0,14 mm²
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy