HARTING
Złącze do niższych napięć.
Aby zamontować złacze należy zdjąć izolację z przewodu, włożyć kabel do złącza Harax, odciąć nadmiar wewnętrznego przewodu i skręcić razem.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Kodowanie | A |
| Liczba pinów | 3 |
| Max. przekrój | 0,34 mm² |
| Max. średnica kabla | 5,1 mm |
| Max. temperatura pracy | 50 °C |
| Min. średnica kabla | 2,5 mm |
| Min. temperatura pracy | -5 °C |
| Napięcie znamionowe | 32 V |
|---|---|
| Podłączenie | IDC |
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,14 mm² |
| Prąd znamionowy | 4 A |
| Rozmiar | M8 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ | Męskie |
Złącze do niższych napięć.
Aby zamontować złacze należy zdjąć izolację z przewodu, włożyć kabel do złącza Harax, odciąć nadmiar wewnętrznego przewodu i skręcić razem.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Liczba pinów | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
HARAX M8/3-POL/męskie
Nr produktu:
21021511305
Skopiowano
|
3
|
Męskie
|
|
||
|
HARAX M8/3-POL/HONA
Nr produktu:
21021512305
Skopiowano
|
3
|
Żeńskie
|
|
||
|
WTYK HAN HARAX M8
Nr produktu:
21021511405
Skopiowano
|
4
|
Męskie
|
|
||
|
Nr produktu:
21021512405
Skopiowano
|
4
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy