HARTING
6 polowy moduł do max prądów 16A. Montaż przewodów odbywa się poprzez zaciśnięcie ich na pinach i umieszczenie w module.
| Liczba zacisków | 1 |
|---|---|
| Materiał | Poliwęglan |
| Max. przekrój | 2,5 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Number of poles | 6 |
| Podłączenie | Quick-Lock |
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,5 mm² |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Typ | Męskie |
6 polowy moduł do max prądów 16A. Montaż przewodów odbywa się poprzez zaciśnięcie ich na pinach i umieszczenie w module.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Max. przekrój | Podłączenie | Powierzchnia ołowiu min. | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Wtyk HAN6E MODUL.Q-L
Nr produktu:
09140062633
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Męskie
|
|
||
Gniazdo HAN6E MODUL.Q-L
Nr produktu:
09140062733
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Żeńskie
|
|
||
|
Moduł męski Han E 6 pól
Nr produktu:
09140063001
Skopiowano
|
4 mm²
|
Zaciskane
|
0,14 mm²
|
Męskie
|
|
||
Moduł żeński Han E 6 pól
Nr produktu:
09140063101
Skopiowano
|
4 mm²
|
Zaciskane
|
0,14 mm²
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy