HARTING
Switch Ethernet-owy serii eCon 2000 nadaje się do zastosowań przmysłowych. Obsługuje Ethernet (10 Mbit / s), Ethernet (100 Mbit / s) oraz jest zgodny z Profinet i Ethernet IP.
Niewielka głębokość konstrukcji pozwala na montaż przełącznika w płytkich szafach.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Liczba złączy RJ45 | 5 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Max. temperatura pracy | 55 °C |
| Min. temperatura pracy | 0 °C |
| Napięcie zasilania DC max. | 60 V DC |
| Napięcie zasilania DC min. | 9 V DC |
| Podłączenie | Zacisk śrubowy |
| Wielkość opakowania | 1 szt |
Switch Ethernet-owy serii eCon 2000 nadaje się do zastosowań przmysłowych. Obsługuje Ethernet (10 Mbit / s), Ethernet (100 Mbit / s) oraz jest zgodny z Profinet i Ethernet IP.
Niewielka głębokość konstrukcji pozwala na montaż przełącznika w płytkich szafach.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
Przekaźniki traktowane są często jako elementy eksploatacyjne o ograniczonej żywotności. firma Delcon przełamuje ten status quo, oferując 10-letnią gwarancję na swoje przekaźniki półprzewodnikowe.
Gdy Twoje układy pneumatyczne rozszerzają się, a wraz z nimi rosną oczekiwania co do elastyczności, potrzebne stają się wyspy zaworowe spełniające te rosnące wymagania. Seria AVENTICS XV jest właśnie takim produktem.