HARTING
Seria HAN 4A nadaje się do instalacji z wieloma niższymi napięciami w tym jednym złączu. Wkładki mją te same nakładki co HAN 3A.
| Dopuszczenia | CSA, UL |
|---|---|
| Materiał | Poliwęglan |
| Max. przekrój | 1,5 mm² |
| Max. temperatura pracy | 125 °C |
| Min. temperatura pracy | -40 °C |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Number of poles | 4 |
| Podłączenie | Przyłącze śrubowe |
|---|---|
| Powierzchnia ołowiu min. | 0,75 mm² |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rozmiar | 3A |
| Typ | Męskie |
Seria HAN 4A nadaje się do instalacji z wieloma niższymi napięciami w tym jednym złączu. Wkładki mją te same nakładki co HAN 3A.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.
Systemy wygrodzeń i zabezpieczeń maszyn firmy NTF zostały opracowane z myślą o rygorystycznych wymogach higienicznych branży spożywczej oraz farmaceutycznej.
Nowe czujniki S202A-MC posiadają jeszcze więcej możliwości konfiguracji i zostały zaprojektowane z myślą o szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.
Firma Helu (dawniej Sangel) rozwija portfolio, oferując szeroką gamę przemysłowych opraw oświetleniowych LED. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługują 2 modele: Compact oraz Smart-Process.
Seria nowych mierników i regulatorów przepływu masowego (MFC) – modele GC50 oraz GC51 od firmy Brooks Instrument, światowego lidera w dziedzinie technologii przepływu.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Max. przekrój | Podłączenie | Powierzchnia ołowiu min. | Typ | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Wkładka męska Han 4A śrubowe
Nr produktu:
09200042611
Skopiowano
|
1,5 mm²
|
Przyłącze śrubowe
|
0,75 mm²
|
Męskie
|
|
||
|
Wkładka żeńska Han 4A śrubowe
Nr produktu:
09200042711
Skopiowano
|
1,5 mm²
|
Przyłącze śrubowe
|
0,75 mm²
|
Żeńskie
|
|
||
|
Wkładka męska Han 4A Quick Lock
Nr produktu:
09200042633
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Męskie
|
|
||
|
Wkładka żeńska Han 4A Quick Lock
Nr produktu:
09200042733
Skopiowano
|
2,5 mm²
|
Quick-Lock
|
0,5 mm²
|
Żeńskie
|
|
Wybierz wariant produktu z listy