Uprzejmie informujemy, że 3 kwietnia 2026 (Wielki Piątek) nasze biura pracują do godz. 12.30.
W tym dniu nie będą odbywały się wysyłki towarów.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
| Częstotliwość impulsów wej. | 200 kHz |
|---|---|
| Długość | 33,5 mm |
| Długość przewodu | 0 mm |
| Indukcyjność | 2,5 mH |
| Kąt obrotu | 1,8 ° |
| Klasa izolacji uwojeń | B |
| Liczba faz | 2 |
| Liczba przewodów | 4 szt |
| Masa | 0,22 kg |
| Moment bezwładności | 35 g.cm² |
| Moment trzymający | 0,22 |
| Prąd fazowy | 1,33 A |
| Rezystancja | 2,1 Ω |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 100 MΩ |
| Rozdzielczość enkodera | 1000 CPR |
| Rozmiar | NEMA 17 |
| Siła osiowa | 10 N |
| Siła promieniowa | 28 N |
| Średnica wałka | 5 mm |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Temperatura otoczenia | od -20°C do +50°C |
| Wbudowany kontroler | TAK |
| Wymiar obudowy | 42x42 mm |
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Warianty produktu | Długość | Indukcyjność | Masa | Moment bezwładności | Moment trzymający | Prąd fazowy | Rezystancja | Rozmiar | Siła osiowa | Siła promieniowa | Średnica wałka | Wymiar obudowy | Cena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dwufazowy, hybrydowy silnik krokowy z wbudowanym kontrolerem, 1.8°
Nr produktu:
FL42STH33-1334A-IE2
Skopiowano
|
33,5 mm
|
2,5 mH
|
0,22 kg
|
35 g.cm²
|
0,22
|
1,33 A
|
2,1 Ω
|
NEMA 17
|
10 N
|
28 N
|
5 mm
|
42x42 mm
|
|
||
|
Dwufazowy, hybrydowy silnik krokowy z wbudowanym kontrolerem, 1.8°
Nr produktu:
FL42STH38-1684A-IE4
Skopiowano
|
39,5 mm
|
3,2 mH
|
0,28 kg
|
54 g.cm²
|
0,36
|
1,68 A
|
1,65 Ω
|
NEMA 17
|
10 N
|
28 N
|
5 mm
|
42x42 mm
|
|
||
|
Dwufazowy, hybrydowy silnik krokowy z wbudowanym kontrolerem, 1.8°
Nr produktu:
FL42STH47-1684A-IE4
Skopiowano
|
47,5 mm
|
2,8 mH
|
0,35 kg
|
68 g.cm²
|
0,44
|
1,68 A
|
1,65 Ω
|
NEMA 17
|
10 N
|
28 N
|
5 mm
|
42x42 mm
|
|
||
|
Dwufazowy, hybrydowy silnik krokowy z wbudowanym kontrolerem, 1.8°
Nr produktu:
IO57-10
Skopiowano
|
54 mm
|
2,5 mH
|
0,9 kg
|
300 g.cm²
|
1,26
|
2,8 A
|
0,9 Ω
|
NEMA 23
|
15 N
|
75 N
|
8 mm
|
57x57 mm
|
|
||
|
Dwufazowy, hybrydowy silnik krokowy z wbudowanym kontrolerem, 1.8°
Nr produktu:
IO57-22
Skopiowano
|
80 mm
|
1,8 mH
|
1,5 kg
|
500 g.cm²
|
2,2
|
5,6 A
|
0,4 Ω
|
NEMA 23
|
15 N
|
75 N
|
8 mm
|
57x57 mm
|
|
Wybierz wariant produktu z listy