| Bateria | Nie |
|---|---|
| Długość | 173 mm |
| Moc max | 45 W |
| Napięcie zasilania AC/DC maks. | 32 V |
| Napięcie zasilania AC/DC min. | 9 V |
| Rodzaj światła | Flood beam |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Szerokość | 140 mm |
| Typ lampy | Cree |
| Wartość lumenów | 5400 lm |
| Wysokość | 91 mm |
Kamery cofania firmy Orlaco do samochodów ciężarowych, wózków widłowych i sprzętu budowlanego to gwarancja bezpieczeństwa i wydajności na najwyższym poziomie!
Firma Epec oferuje kompleksowe rozwiązania IoT do zdalnego serwisowania, diagnostyki, zarządzania flotą, monitorowania stanu, wskaźników KPI maszyn , które są dopasowane do zindywidualizowanych potrzeb klienta.
Korzystając z systemu SideEye firmy Stoneridge-Orlaco, możesz zapobiegać wypadkom spowodowanym brakiem widoczności w martwej strefie.
Rozwiązania do monitorowania martwego pola z zastosowaniem kamer stają się obecnie coraz bardziej popularne w kompaktowych maszynach, ze względu na znaczną poprawę bezpieczeństwa jaką wprowadzają na placach budowy.
PMsense to zaawansowane rozwiązanie firmy Senseca przeznaczone do monitorowania jakości powietrza na zewnątrz budynków. Umożliwia precyzyjny pomiar stężeń pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 oraz PM10.
PCV20 to zaawansowany, programowalny konwerter sygnałów oraz wzmacniacz separujący, zaprojektowany do pracy z szerokim zakresem sygnałów prądowych i napięciowych — zarówno AC, jak i DC.